Klarvik – Swedish Aluminium

Klarvik AB är en totalleverantör av aluminiumkomponenter. Vi täcker in alltifrån konstruktion till materialanskaffning, bearbetning, ytbehandling, logistik och kvalitet. Med Klarvik har du en stabil partner hela vägen.

Klarvik AB

Klarviksvägen 9, 360 72 Klavreström
Telefon +46 (0)474-557 70
E-post info@klarvik.se

Skicka meddelande:

Namn*

E-post*

Ämne

Meddelande

* Obligatorisk uppgift

Medarbetare

Jerker Blomqvist

CEO

Telefon 0474-557 71
E-post jerker.blomqvist@klarvik.se

Lars Gustafsson

Styrelseordförande

Telefon 0474-62 77 70
E-post lars.gustafsson@klarvik.se

Fredrik Karlsson

Produktionschef Ytbehandling

Telefon 0474-62 77 73
E-post fredrik.karlsson@klarvik.se

Malin Karlsson

Ekonomi

Telefon 0474-557 78
E-post malin.karlsson@klarvik.se

Susanne Johansson

Backoffice

Telefon 0474-557 74
E-post susanne.johansson@klarvik.se

Michael Bloom

Marknad, sälj 

Telefon 0474-557 79
E-post michael.bloom@klarvik.se

Åsa Nilcrantz

Logistik

Telefon: 0474-62 77 71
E-post: asa.nilcrantz@klarvik.se

Andreas Jonhamre

Produktionschef Bearbetning

Telefon 0474-557 73
E-post andreas.jonhamre@klarvik.se

Markus Kroon

Kvalitet, miljö

Telefon 0474-557 77
E-post markus.kroon@klarvik.se

Foto: mstudio

KLARVIK – aluminium på småländskt vis

Klarvik AB är en totalleverantör av aluminiumkomponenter. Vi täcker in alltifrån konstruktion till materialanskaffning, bearbetning, ytbehandling, logistik och kvalitet. Med Klarvik har du en stabil partner hela vägen.

Hem
×